Leave us a message


Sorry we are not available at the moment. Send us a message and we ll get back to you soon

Leave us a message

Guestbook

  • Posts ( 42 )
JUAN SÁNCHEZ Realizada la primera compra. He recibido una buena atención.. el envio ha sido rápido..el embalaje perfecto.. producto autentico.. Contento con la compra ..gracias..
Posted by JUAN SÁNCHEZ , España.

19-04-2021

Daniel Czech Wszystko prawidlowo , wzorcowa firma,poza tym ze towar spakowany do koperty i jedna ampulka nie wytrzymala transportu, wiadomo : wina przewoznika .
Posted by Daniel Czech

08-04-2020

Tomasz Polecam,
wszystko poszło szybko i bez problemu.Nawet mały gratis mnie ucieszył.
Towar 1 klasa, napewno jeszcze skorzystam.

Ich würde empfehlen,
alles ging schnell und ohne probleme. Auch ein kleine Geschenk gefiel mir.
Stoff 1 Klasse. Werde ich auf jeden Fall verwenden.

Tomasz
Posted by Tomasz

14-03-2020

Daniel Polecam tylko ta firma zaufana, pewna i rzetelna . Chciciał bym żeby ktoś mną się tak opiekowwał jak właściciel jakością środków :D
Posted by Daniel

08-12-2019

Daniel Chmurski Jedyny zaufany od lat ziomuś, i zawsze jakość była wręcz tak pewna że mógł bym oddać bicka za jedno zapewnienie tego sprzedawcy od początku przygody prowadzi mnie i mimo kilku lat przerwy nie zapomniał o starym i stałymbi sportowcu, kontakt jak z kolegą. jest Godny polecenia a nie jakieś firmy z dupy co sprzedają i ludzie dostają ropni i innych... tutaj nigdy nie mialem problemu żadnego każdy produkt byl oryginalny (sprawdzalem kody) zresztą czułem różnice. jednym slowem the best saa coach. uczciwość to jego drugie imię a znam tą firmę odkąd została założona praktycznie prawie 10 lat, Potrzebujesz profesjonalnej suplementacji? to już wiesz do kogo bić, a nie szprycować się syfem z piwnicy od miejscowego ulańca.. TA firma na prawdę jest zadbana i sam chciał bym zeby ktoś dbał tak o mnie jak szeryf o ten biznes, nie ma LIPY ! no chyba ze nie wiesz że saa trzeba umieć przyjmować, i zaczynasz przygodę to poczytaj stary najpierw zrób swój max jaki dała ci natura, i potem decyduj czy chcesz iść w to profesjonalnie czy nie. wiedza wiedza wiedza! POLECAM Z CALEGO BICKA!
Posted by Daniel Chmurski , Poland

08-12-2019


Your post has been successfully sent. Thanks for post!
Add Post
Allow formats: *.jpg; *.jpeg; *.png; *.gif.
Captcha